DZIEŃ MATKI

W dniu dzisiejszym odbyła się wspaniała uroczystość z okazji Dnia Matki. Uroczystość przygotowali uczniowie z klas pierwszych. Uczniowie recytowali piękne wierszyki i śpiewali piosenki. Wszystkie mamy były szczęśliwe i wzruszone. To była piękna uroczystość.

IR

uczniowie klas pierwszych na scenie GOK w trakcie obchodów Dnia Matki