WYCIECZKA KLASY 8A

Wycieczka klasy 8a odbyła się w piątek 13 czerwca do Starogardu Gdańskiego, gdzie pod opieką wychowawcy spędzaliśmy ostatnie, wspólne chwile czerpiąc z bogactwa przekazu kinematograficznego oraz ciesząc się z wspólnie spędzonych chwil.

uczniowie klasy 8a z wychowawcą