UCZNIOWIE KLASY 2A W GBP

Dzisiaj naszą bibliotekę opanowała klasa 2a Szkoła Podstawowa w Śliwicach i musimy przyznać – to była czysta energia! 🙂 Nie było czasu na nudę, bo grafik mieliśmy napięty.

Było:

🐥 Twórczo (powstały prawdziwe arcydzieła!)

📚 Literacko (poczytaliśmy troszkę)

🎉 I po prostu bardzo wesoło!

​Dziękujemy za dawkę pozytywnej energii i do zobaczenia przy regałach!

uczniowie klasy 2a w bibliotece