Dzisiaj naszą bibliotekę opanowała klasa 2a Szkoła Podstawowa w Śliwicach i musimy przyznać – to była czysta energia!
Nie było czasu na nudę, bo grafik mieliśmy napięty.
Było:
Twórczo (powstały prawdziwe arcydzieła!)
Literacko (poczytaliśmy troszkę)
I po prostu bardzo wesoło!
Dziękujemy za dawkę pozytywnej energii i do zobaczenia przy regałach!


