SUKCES SPORTOWY

Złoto, złoto, złoto, złoto
Dzisiejszy dzień przejdzie do historii naszej szkoły.
Pierwszy raz, w jednym dniu cztery nasze reprezentacje wywalczyły tytuł Mistrza Powiatu w Drużynowych Biegach Przełajowych.
Wspaniałe rozpoczęły rywalizację dziewczęta w najstarszej kategorii U 16 deklasując rywalki. Pierwszana mecie Amelia Szlachcikowska druga Weronika Rzońca, trzecia Nikola Szlachcikowska a czwarta Łucja Buda, oraz wysoka lokata Ani Wutkowskiej i Oliwi Went dały następnym reprezentacjom sygnał do walki o najwyższe cele.
Kiedy na starcie staneli najstarsi chłopcy zastanawialiśmy się czy poradzą sobie w rywalizacji z aktualnymi medalistami Mistrzostw Województwa w Sztafetowych Biegach Przełajowych, zespolem SP Nr 2 w Tucholi. Zimowe przygotowania nie poszły na marne i nasi zawodnicy zdominowali rywalizację również w tej kategorii. Zwyciężył Antoni Puchowski a reszta drużyny w składzie Karol Lipski, Igor Szwarc, Igor Wysocki, Oliwier Ossowski oraz Michał Piątkowski zameldowali się na mecie na czołowych pozycjach dając drużynie kolejne zwycięstwo.
Równie dobrze poradziły sobie na trasie Śliwickich Biegów dziewczęta kategorii U14 prowadzone przez kapitan Zofię Kraińską, która pierwsza wbiegła na metę. Wysokie lokaty Agaty Czapskiej, Ani Schiller, Zuzi Lewandowskiej, Julii Ronowskiej oraz Zuzi Kowalskiej pozwoliły i tej drużynie świętować zwycięstwo.
Podobnie jak starsze koleżanki najmłodsze dziewczęta w składzie Julia Kulla, Anastazja Procek, Weronika Lipska, Wiktoria Narloch, Nina Górska i Patrycja Błaszczak po zaciętej walce sięgnęły po złoto.
Wielkie gratulacje należą się również wszystkim zawodnikom naszej szkoły którzy nie zdobyli medali, ale dzielnie walczyli od startu do mety.
Trzymamy kciuki za równie udany start naszych mistrzów na etapie wojewódzkim 23 kwietnia w Myślęcinku.

uczestnicy biegów - ogłoszenie wyników w hali Olimpia