WYCIECZKA KLAS TRZECICH

14 kwietnia klasy trzecie wybrały się do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.

To miejsce, w którym każdy może odkrywać i poznawać świat. Interaktywne wystawy oraz warsztaty pt.: „Prądolab” były bardzo ciekawe, angażowały uczniów poprzez naukę i zabawę.

Dzieci samodzielnie wykonywały eksperymenty i doświadczenia naukowe, zapoznały się z najciekawszymi tajnikami wiedzy.

Wycieczka była udana, pozwoliła na integrację grupy. Pozostawiła piękne wspomnienia i najpewniej zachęci, by odwiedzić CNE jeszcze raz.

Iwona Paul

uczniowie klas trzecich w centrum eksperyment w Gdynii