14 kwietnia klasy trzecie wybrały się do Centrum Nauki Experyment w Gdyni.
To miejsce, w którym każdy może odkrywać i poznawać świat. Interaktywne wystawy oraz warsztaty pt.: „Prądolab” były bardzo ciekawe, angażowały uczniów poprzez naukę i zabawę.
Dzieci samodzielnie wykonywały eksperymenty i doświadczenia naukowe, zapoznały się z najciekawszymi tajnikami wiedzy.
Wycieczka była udana, pozwoliła na integrację grupy. Pozostawiła piękne wspomnienia i najpewniej zachęci, by odwiedzić CNE jeszcze raz.
Iwona Paul


