Z okazji Dnia Rodziny uczniowie klasy 3c gościli w murach szkolnych swoją mamę i swojego tatę.
Trzecioklasiści na tę specjalną okazję przygotowali recytację wierszy, śpiew piosenek, taniec oraz grę na instrumentach.
Ponadto uczniowie obdarowali rodziców własnoręcznie wykonanymi pracami plastycznymi.
W trakcie słodkiego poczęstunku rodzice wraz z dziećmi wzięli udział we wspólnej zabawie.
Czas z rodziną jest czymś niezwykłym, niezapomnianym. Nasi najbliżsi to nasz największy skarb.
MN


