Mamy półfinał Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej Dziewcząt Igrzysk Młodzieży.
Nasze piłkarki zdominowały rywalizację w Ćwierćfinale Mistrzostw Województwa w Piłce Nożnej w Łochowie pokonując mistrzynie powiatu bydgoskiego , reprezentację gospodarzy SP Łochowo 4:1, i mistrzynie powiatu świeckiego dziewczęta z SP Laskowice Pomorskie 6:0 i będą miały zaszczyt kolejny raz na etapie półfinału województwa.
Wielkie gratulacje dla całej reprezentacji. Wasza wspaniała postawa w czasie całego turnieju daje nadzieję na kolejne ważne wygrane. Trzymamy kciuki za powodzenie na kolejnych etapach rywalizacji. Powodzenia.


