WYCIECZKA 2 A DO TORUNIA

W dniu dzisiejszym uczniowie klasy 2a wybrali się na wspaniałą wycieczkę do Torunia. Byliśmy na zajęciach w Żywym Muzeum Piernika, gdzie zdobywaliśmy piernikarski fach. W Toruńskim Planetarium wyruszyliśmy w fascynującą podróż poznając piękne kolory kosmosu. Wędrowaliśmy po starych uliczkach Torunia oglądając ciekawe zabytki i podziwiając piękny brzeg Wisły. Nie obyło się bez zakupów pamiątek, pierników i żelków. Nasza wycieczka była wspaniałą formą wypoczynku, integracji przy jednoczesnym zdobywaniu wiedzy i nowych doświadczeń.

IR

uczniowie klasy 2a w  Toruniu