ZAJĘCIA KULINARNE

Na kółku kulinarnym zamieniliśmy się w prawdziwych czekoladowych czarodziejów i własnoręcznie przygotowaliśmy domową czekoladę, która wyglądała tak kusząco, że trudno było doczekać degustacji.

Mieszanie składników było świetną zabawą, choć niektórzy próbowali „kontrolować jakość” co kilka minut, podjadając masę.

Do słodkiego dzieła przygotowaliśmy też wodę z miętą i cytryną, która okazała się prawdziwym hitem.

Mięta przyjemnie orzeźwia i pomaga w trawieniu, a cytryna dodaje witaminy C oraz wspiera odporność.

To było pyszne spotkanie, po którym każdy wyszedł z uśmiechem, pełen energii i z ochotą na kolejne kulinarne eksperymenty.

JD

uczniowie w trakcie zajęć kulinarnych