Inauguracja

Rok szkolny 2021/2022 rozpoczynamy 1 września 2021 o godzinie 9:00 w reżimie sanitarnym. Tak więc nie będzie ogólnego spotkania na dziedzińcu szkoły. Uczniowie poszczególnych klas wchodzą do szkoły do swoich sal lekcyjnych, gdzie odbędą się spotkania inauguracyjne z wychowawcami. Do szkoły wchodzimy wszystkimi wejściami zgodnie z grafikiem:
*klasy pierwsze gromadzą się na Orliku wraz z rodzicami;
*klasy drugie i trzecie wchodzą wejściem bocznym „przy kominie” do sal wyznaczonych w czerwcu;
*klasy czwarte do sal 7N i 8N, klasa VIIIa do sali 12N, klasa VIIIc do sali 10N wejściem głównym;
*klasy Va (sala 4s), Vb (sala 3s),VI(sala 2s), VIIa (sala7s), VIIc (sala 5s) wchodzą wejściem od przychodni;
*klasa VIII b budynek w podwórzu
*klasa VIIb (sala 3Z) wejście do szkoły branżowej.
Przypominam o dezynfekcji rąk przy wejściu do szkoły oraz maseczkach w przestrzeniach wspólnych. Do szkoły przychodzą tylko uczniowie zdrowi. Rodzice oczekują na dzieci przed szkołą z wyjątkiem rodziców uczniów z klas pierwszych, którzy po spotkaniu na Orliku wejdą z wychowawczyniami do wyznaczonych sal. Proszę rodziców o założenie maseczek i dezynfekcję rąk na terenie szkoły.
Życzę wszystkim uczniom, rodzicom i nauczycielom dużo zdrowia, miłych spotkań z przyjaciółmi i niekończącego się zapału do nauki i nauczania oraz dobrej atmosfery w szkole.
Dyrektor szkoły – Mariola Pawelska