Inauguracja roku szkolnego 2022/2023

Inauguracja roku szkolnego 2022/2023 odbędzie się na sali gimnastycznej 1 września o godzinie 9:00. Na sali gimnastycznej proszę o ustawienie się klasami zgodnie z wyznaczonym miejscem. Z uwagi na podłogę dostosowaną do obuwia sportowego proszę panie o założenie obuwia z odpowiednią podeszwą (nie szpilki).

Po uroczystym rozpoczęciu, uczniowie klas II – VIII przechodzą z wychowawcami do swoich izb lekcyjnych.

W dalszej części uroczystości na sali gimnastycznej odbędzie się ślubowanie klas pierwszych.

Proszę na jutro przynieść ze sobą do szkoły plecak – wszyscy od swoich wychowawców dostaną podręczniki.

Plany lekcyjne pojawią się na Librusie do końca dzisiejszego dnia.

W trakcie wakacji wyremontowaliśmy kilka pomieszczeń, a także ujednoliciliśmy oznaczenia sal.

Sale klas I-II na parterze – sektor zielony, numeracja 1xx

Sale na piętrze nowego budynku – sektor pomarańczowy, numeracja 2xx

Sale na parterze starego budynku (administracja) – sektor granatowy, numeracja 3xx

Sale na piętrze starego budynku – sektor żółty, numeracja 4xx