WIZYTA U POLICJANTÓW

„Nasza najlepsza wycieczka” – tak w piątkowe popołudnie uczniowie klasy Va komentowali wizytę w Powiatowej Komendzie Policji w Tucholi. Co podobało się młodzieży? Właściwie wszystko! Począwszy od pokazów umiejętności psów policyjnych, przez zwiedzanie pomieszczeń wykorzystywanych podczas przesłuchań, wizytę na siłowni, po największą atrakcję jaką było strzelanie z atrapy broni policyjnej. Niektórzy z nas odkryli ukryte umiejętności snajperskie. Na koniec rzecznik policji Pan Łukasz Tomaszewski omówił z uczniami ważny i bardzo aktualny problem hejtu.

Dziękujemy Panom policjantom za pełne zaangażowania i profesjonalne zapoznanie nas z trudami ich pracy, przybliżenie tematu hejtu oraz cierpliwość podczas spotkania, a Pani pedagog za opiekę nad nami:- ) uczniowie klasy Va

EC

wizyta u policjantów w Tucholi