Festiwal Piosenki Anglojęzycznej

Muzyka łagodzi obyczaje i chyba coś jest w tym stwierdzeniu. Pomimo trudnego czasu pandemii udało się po raz kolejny zorganizować Festiwal Piosenki Anglojęzycznej, który zapoczątkowany został w Gimnazjum w Śliwicach, a kontynuowany jest w Szkole Podstawowej. W Festiwalu udział wzięło 12 uczestników. W wyniku wirtualnej rywalizacji, którą wirtualnie oceniała niezależna komisja, wyniki kształtują się następująco:

Kategoria klas IV-V

1. Adam Kłopotek

2. Otylia Paul

3. Maja Mechlińska

Kategoria klas VI-VIII

1. Aylin Gwizdała

2. Katarzyna Masalon

3. Małgorzata Zaremba

Organizatorkami Festiwalu były panie Emilia Czapska i Joanna Januszewska. Symboliczne nagrody dla laureatów trzech pierwszych miejsc oraz dyplomy, które oprócz cząstkowych ocen celujących i pozytywnych uwag, otrzymają wszyscy uczestnicy, zostaną przekazane uczniom po powrocie do szkoły. Wszystkim, którzy podjęli wyzwanie i odważyli się zaprezentować w języku obcym, serdecznie gratulujemy:)