DZIEŃ LOGICZNEGO MYŚLENIA

Dzisiaj w naszej szkole odbył się Dzień Logicznego Myślenia. Na przerwach od samego rana, każdy uczeń mógł spróbować swoich sił rozwiązując różne zadania logiczne (sudoku, kółko i krzyżyk, labirynty, logiczne obrazki, układanki, gra państwa-miasta, statki…) oraz w konkursie układania kostki Rubika.

Niezastąpieni tego dnia byli uczniowie klasy IVb, którzy dbali o przebieg całego wydarzenia.

Dodatkowo dzień ten umiliły nagrody, które zasponsorowali: Pani Agnieszka Kłopotek wiceprzewodnicząca Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego oraz Pan Przemysław Spychalski. Sponsorom w imieniu dzieci oraz własnym serdecznie dziękuję a Wam drodzy uczniowie dziękuję za tak wspaniałą atmosferę, chęć zabawy oraz zdrową rywalizację. Pokazaliscie, że logiczne myślenie jest Waszą mocną stroną.

Oby tak dalej!

Organizator Magdalena Mechlińska

dzień logicznego myślenia na korytarzu szkolnym