PRZEDSTAWIENIE KÓŁKA TEATRALNEGO

15 czerwca przeszedł do historii naszej szkoły jako dzień premiery spektaklu teatralnego pt. „Przygody Kubusia Puchatka”, przygotowanego przez Adeptów sztuki teatralnej z klasy 7c i 6a.

Pierwszymi recenzentami sztuki byli uczniowie klas I-III, którzy z wielkim zaciekawieniem wysłuchali wprowadzenia w tematykę teatru, pracy nad spektaklem oraz zasad właściwego zachowania w Świątyni Kultury, co przybliżyła opiekunka Szkolnego Kółka Teatralnego – Małgorzata Myśliwiec Spychalska, która podziękowała także za wsparcie w aranżacji dźwięku panu Tomaszowi Warczakowi.

Podczas podziwiania kunsztu aktorskiego koleżanek i kolegów ze starszych klas, widownia

świetnie się bawiła, a Kubuś Puchatek i jego Przyjaciele ze swojej podróży przywieźli dzieciom baloniki, a ich opiekunom smaczny i zdrowy Kubusiowy Miodek.

Przed zbliżającymi się wakacjami tematyka przygód w gronie przyjaciół jest niezwykle aktualna, a wniosek, który pojawił się po przedstawieniu ze strony najmłodszych uczniów naszej szkoły był taki, że historia o Kubusiu Puchatku mogła być dłuższa…

Z uśmiechami na twarzach i balonikami w dłoniach wszyscy wrócili do szkoły.

kółko teatralne na scenie w gok