ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO 2021/22

Nadszedł ten długo wyczekiwany dzień. Uczniowie Szkoły Podstawowej im. Księdza Prałata Erharda Staniszewskiego zgromadzili się przed budynkiem, aby odebrać potwierdzenia całorocznej mniej lub bardziej wytężonej pracy.

Uroczystość koordynował pan Roman Mechliński, który zaanonsował wprowadzenie sztandaru szkoły oraz odśpiewanie hymnu państwowego. Następnie swoje słowa do uczniów skierowała pani dyrektor Danuta Zaremba, która podkreśliła radosny powrót do normalnej szkoły, nieograniczonej restrykcjami pandemicznymi, co szczególnie znalazło odzwierciedlenie w dużej liczbie wycieczek. Pani dyrektor podziękowała uczniom, rodzicom i nauczycielom, dodatkowo dziękując panu wice dyrektorowi Bartoszowi Huliszowi oraz koordynator dyżurów szkolnych, pani Joannie Januszewskiej. Słowa podziękowania skierowała również do odchodzących na emeryturę pań dyrektor: Ewy Orlikowskiej i Marioli Pawelskiej oraz pana Piotra Rusaka, nauczyciela fizyki. Panie dyrektor życzyły swoim następcom siły w wykonywaniu obowiązków. Na forum wyróżniony został uczeń klasy VI, Jan Wutkowski, który pod opieką pani Barbary Wryłka został laureatem konkursu kuratoryjnego na stopniu wojewódzkim.

Następnie głos zabrała pani Agnieszka Kłopotek, wiceprzewodniczącą Sejmiku Województwa Kujawsko-Pomorskiego, która w imieniu rodziców podziękowała trenerowi ekipy odnoszącej ogólnopolskie sukcesy sportowe, panu Krzysztofowi Kozłowskiemu Wspólnie wręczyli nagrody sportowcom: Zofii Kraińskiej, Gabrysi Kelsz, Magdalenie Gabrych, Antoniemu Kraińskiemu i Adamowi Kłopotkowi.

Następnie wychowawcy wraz panią dyrektor oraz przewodniczącym Rady Rodziców, panem Przemysławem Spychalskim, pogratulowali wyróżnionym za bardzo dobre wyniki w nauce i wzorowe zachowanie oraz wręczyli nagrody książkowe. Pani dyrektor życzyła wszystkim udanych wakacji, a uczniowie udali się do klas, gdzie odebrali świadectwa i podziękowali za cały rok nauki.

Rozpoczęły się długo oczekiwane wakacje…

zakończenie roku szkolnego - grupa osób