TURNIEJ SZACHOWY

Dzisiaj w Gminny Ośrodek Kultury w Śliwicach został rozegrany turniej szachowy pod nazwą „Szachy- aktywna wieś”♟♟♟😍😍 Zawodnicy reprezentowali różne miejscowości woj. kujawsko-pomorskiego i pomorskiego m.in. Śliwice, Lińsk, Śliwiczki, Łąski Piec, Warlubie, Polski Konopat, Osieczną. Turniej został rozegrany systemem szwajcarskim na dystansie 7 rund. Rozgrywki przebiegły bardzo sprawnie i w miłej atmosferze z przewodnia zasadą fair play. Po trudach rozegranych rund zawodnicy i opiekunowie mogli „doładować baterie” konsumując ciepły posiłek. Około godziny 13 przystąpiliśmy do nagradzania uczestników 🙃Pierwszych trzech zawodników w poszczególnych kategoriach otrzymało statuetki,(do wręczenia było ich 18), były też medale dla wszystkich szachistów 🥳🤩, nagrody rzeczowe , upominki związane z projektem 😉

Zawody wygrał Prusakowski Antoni , drugie miejsce zajął Zamczała Eryk,trzecie miejsce wywalczyła Szymańska Julia 😉 Gratulujemy wszystkim uczestnikom 🏆🏅🥇🥉🥈🏆

Wszyscy zawodnicy otrzymali napoje, słodki upominek a dodatkowo do dyspozycji uczestników i opiekunów był bar z ciepłymi i zimnymi napojami, słodkościami i przekąskami🍭🍬🍫🥜🥤 ☕️ Zapraszamy na kolejne turnieje ! Najbliższy turniej już 25.11.22 r. – w Koronowie i 26.11.22r. w Bysławiu 😉

Dziękujemy Wójtowi Gmina Śliwice Panu Danielowi Kożuchowi za wspieranie rozwoju szachów. Dziękujemy także Pani Katarzynie Daszkiewicz, Dyrektor GOK Śliwice Pani Paulina Megger-Kawczyńska za pomoc przy realizacji turnieju.

Organizatorami byli: Fundacja Zagrajmy Razem, Andrzej Leśniak, Polubić szachy, GOK Śliwice, Gmina Śliwice.

Projekt dofinansowany ze środków Budżetu Państwa . Nagrody rzeczowe ufundowała Gmina Śliwice