DZIEŃ PLUSZOWEGO MISIA

Dzień Pluszowego Misia stał się dniem pełnym nie tylko beztroskiej radości, ale i działania w szczytnych celach – dziś odbyły się zbiórki kredek, pisaków, bloków, kolorowanek, zeszytów, długopisów oraz ołówków dla chorych dzieci z oddziału onkologicznego ze Szpitala w Bydgoszczy, darów w ramach akcji „Okaż serce”, a także środków, nakrętek i baterii na rzecz chorej na SMA Zofii Szcześniewskiej.

Miś to jedna z ulubionych zabawek małych dzieci. To przytulanka, przyjaciel podczas podróży i powiernik w trudny czas. Uczniowie dzisiaj wykonywali różne zadania, których bohaterem był miś: kolorowanie, rysowanie, kodowanie, opisywanie, taniec i wiele innych atrakcyjnych działań. Klasy trzecie w Dniu Pluszowego Misia rozwiązywały zagadki o Kubusiu Puchatku, które przygotowała pani Krysia z biblioteki. Zwycięskie grupy wykonały zadanie specjalne – poszukiwanie małego co nieco – czyli kanapek z miodkiem dla całej klasy. Wszystkie dzieci zajadały pyszne kanapki ze smakiem. Zrobiliśmy sobie wspólne zdjęcie z naszymi ulubionymi misiami. Był to bardzo wesoły i miły dzień.

dzień pluszowego misia w szkole - galeria