ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU HISTORYCZNEGO

23 marca 2023r. odbył się w naszej szkole konkurs historyczny zorganizowany przez nauczycieli historii: Krystynę Król i Barbarę Wryłkę. Udział wzięło 14 uczniów z poziomu klas IV-VIII.

Wyniki przedstawiają się następująco:

I miejsce zajęli: Mateusz Konwalski kl. V a, Damian Rzepka kl. VI b

II miejsce zajęli: Igor Szwarc kl. V b, Mikołaj Piesik kl. VI b

III miejsce zajęli Krzysztof Lewandowski kl. V b, Adam Kłopotek kl. VII a, Damian Mączewski kl. VIII b.

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie: Weronika Rzońca,, Seweryn Andrearczyk, Gabriela Kelsz, Jakub Kolasiński, Damian Rzepka i Kryspin Kiełbratowski otrzymali nagrody pocieszenia. Uczestnikom gratulujemy, a Radzie Rodziców bardzo dziękujemy za ufundowanie nagród. Nagrody wręczył pan wicedyrektor, który także przygotował tematyczne wydruki 3d dla wszystkich uczniów biorących udział w konkursie.

ROZSTRZYGNIĘCIE KONKURSU HISTORYCZNEGO - UCZNIOWIE STOJĄ Z DYPLOMAMI I NAGRODAMI