SPOTKANIE Z POLICJANTEM

Środa 18 października 2023 roku wywołała poruszenie wśród niektórych uczniów naszej szkoły – zawitał do nas pan policjant Marcin Gornowicz – dzielnicowy z posterunku w Śliwicach. W zajęciach profilaktycznych udział wzięli uczniowie klas siódmych oraz klasy 5a. Poruszane były kwestie związane z demoralizacją, przekleństwami, używkami, w tym epapierosami, nękaniem, stalkingiem oraz ich konsekwencjami. Dzielnicowy podkreślił także istotę posiadania elementów odblaskowych w związku z coraz szybciej zapadającym zmrokiem. Uczniowie słuchali z zaciekawieniem zadając także pytania.

A w ciągu dnia kilkukrotnie na korytarzach słychać było gromkie 100 LAT śpiewane z werwą przez różne grupy uczniów dla Pana wicedyrektor, który dziś obchodził swoje urodziny. Życzenia złożyli także przedstawiciele Samorządu Uczniowskiego. To był dobry dzień.

SPOTKANIE Z POLICJANTEM