ODWIEDZINY W PSP ŚWIECIE

12 marca uczniowie klas IIIa i IIIb odwiedzili Komendę Powiatową PSP w Świeciu. Dzięki uprzejmości strażaków uczniowie poznali specyfikę pracy zawodu strażaka, zwiedzili komendę oraz przypomnieli sobie zasady bezpieczeństwa obowiązujące podczas gaszenia pożarów. Wszyscy uczestnicy wycieczki mieli możliwość obejrzeć i zapoznać się ze sprzętem strażackim, jak również zobaczyć wszystkie wozy strażackie. Cały pobyt w Komendzie Powiatowej PSP w Świeciu był bardzo fascynujący i ciekawy dla naszych uczniów. Składamy serdeczne podziękowania wszystkim pracownikom Komendy Powiatowej PSP w Świeciu, a w szczególności panom strażakom, którzy w miłej i bardzo serdecznej atmosferze przekazali tak cenną wiedzę naszym uczniom. Dziękujemy bardzo!

D. Zaremba – dyrektor SP w Śliwicach
J. Gołek – wychowawca klasy IIIa