DZIEŃ DZIECKA

Dzień Dziecka na sportowo i e-sportowo miał swój równoległy bieg w pracowni komputerowej, na terenie Orlika oraz sali sportowej. W rozgrywkach e-sportowych udział wzięło 28 uczniów. Pierwsze miejsce zdobyła drużyna w składzie: Jakub Żuchowski, Mateusz Januszewski, Karol Siwa oraz Oliwier Stosik. Drugie miejsce zdobyli zawodnicy pod przewodnictwem Jakuba Barana, czyli: Kamil Tryc, Mikołaj Urbaniak i Sebastian Wilkowski, a trzecie: Oliwier Warczak, Kacper Talaśka, Kryspin Kiełbratowski i Aleksander Gwizdała.

W turnieju piłkarskim udział wzięły cztery drużyny. Uczniowie mieli możliwość samemu dobrać sobie składy zespołów. Turniej rozegraliśmy systemem każdy z każdym. Na wyłonienie zwycięzcy tej rywalizacji musieliśmy czekać aż do ostatniego pojedynku. W wyniku przeprowadzonej rywalizacji tabela końcowa przedstawiała się w następujący sposób: 1.Zieloni, 2.Czerwoni 3. Żółci 4.Niebiescy. Gratulacje dla wszystkich uczestników.

eturniej - grupa w sali komputerowej