TURNIEJ SZACHOWY

W miniony weekend uczniowie naszej szkoły wzięli udział w kongresie szachowym „Od Pionka do Hetmana”. Uczestnicy kongresu mieli okazję zobaczyć jak wygląda rozgrywka szachowa najlepszych szachistów w Polsce – Radosława Wojtaszek, Aliny Koszalińskiej, Bartosza i Moniki Soćko. Gościem specjalnym był również laureat programu „Mam talent”. W kampusie Politechniki Bydgoskiej czekało na dzieci wiele atrakcji, w tym również warsztaty, po których otrzymały oprócz medali i dyplomów wiele upominków. Całe szachowe wydarzenie odbywało się w atmosferze Świąt Bożego Narodzenia. Tuż przed wyjazdem nasi wychowankowie brali udział w zabawach ruchowych. Ponadto odwiedzili również kiermasz bożonarodzeniowy. To był udany wyjazd.

turniej szachowy w Bydgoszczy