PRZEDŚWIĄTECZNY APEL

21 grudnia klasy I-III uczestniczyły w przedświątecznym apelu. Każda klasa zaprezentowała ulubioną kolędę lub pastorałkę, a następnie podsumowano konkursy świąteczne. Pani Hanna Mindrycka ogłosiła wyniki konkursu na najładniejszą kartkę bożonarodzeniową w języku angielskim. Oto laureaci:

I miejsce: Klara Węsierska

II miejsce: Sara Selka

III miejsce: Zuzanna Kowalska

Osoby wyróżnione: Mikołaj Chabowski, Agata Żuchowska, Lena Zalewska, Weronika Jankowska, Nikodem Schiller, Wiktor Warszyński, Magdalena Sroka, Maja Woźnica.

W dalszej części apelu panie Marta Pawelska, Małgorzata Nowak i Lucyna Czapska podsumowały świąteczny konkurs plastyczny „Dlaczego kocham Boże Narodzenie?”. W wyniku szkolnego głosowania wyróżniono prace następujących uczniów: Nikola Liedke, Franciszek Knut, Lena Wutkowska, Alicja Zielińska, Nikodem Schiller, Marcelina Mirota, Mateusz Gwizdała, Wiktor Kolaska,

Laureaci konkursów otrzymali dyplomy i nagrody. Gratulujemy!

Na koniec pani dyrektor Danuta Zaremba podziękowała wszystkim dzieciom za udział w konkursach i za piękne występy, które wprowadziły wspaniałą, świąteczną atmosferę.

PRZEDŚWIĄTECZNY APEL