WALENTYNKI

14 lutego w naszej szkole świętowaliśmy walentynki. Nie potraktowaliśmy tego dnia w kategoriach typowego Święta Zakochanych, ale przede wszystkim jako okazję do okazania sobie serdeczności, życzliwości i ciepła.

Klasa VIa zorganizowała „pocztę walentynkową”. Wszyscy, którzy chcieli przekazać życzenia swoim sympatiom i nie tylko, wrzucali kartki walentynkowe do specjalnie przygotowanej skrzynki pocztowej. Na lekcjach kartki zostały doręczone do adresatów oraz wykonane pamiątkowe zdjęcie. W tym dniu obowiązywał także specjalny dress code – ubrania w kolorze czerwonym lub różowym, a szkolny korytarz udekorowano tematycznie. Była możliwość wykonania zdjęcia z rekwizytami w walentykowej fotobudce przez profesjonalną grupę z klasy VIa.

Klub Młodego Bohatera zorganizował walentynowy kiermasz słodkości. Przedstawicielki Samorządu Szkolnego osłodziły wszystkim uczniom ten dzień rozdając lizaki serduszka.

MH

WALENTYNKI - ZDJĘCIA UCZNIÓW W FOTOBUDCE