KONKURS RECYTATORSKI

15 maja 2023r. odbył się w naszej szkole konkurs recytatorski z języka angielskiego pt. „ English poety for kids”dla klas I – III. Udział wzięło 18 uczniów, którzy w piękny sposób recytowali wybrane przez siebie wierszyki. Jury w składzie: pani dyrektor Danuta Zaremba oraz pani Joanna Januszewska wyłoniły następujących zwycięzców w dwóch kategoriach wiekowych:

Kategoria klas I :

I m-ce – Oliwia Nowakowska II m-ce – Ksawery Brzuchalski III m-ce – Liliana Narloch

Wyróżnienie zdobył Cyprian Topoliński

Kategoria klas II – III :

I m-ce – Patrycja Słomińska II m-ce – Maja Nowakowska III m-ce – Nataniel Ehlert

Wyróżnienie zdobyli Maja Woźnica i Wiktor Warszyński

Pozostali uczniowie biorący udział w konkursie to: Igor Przemusiała, Sara Selka, Magdalena Sroka, Agata Czapska, Oliwia Leszczyńska, Jan Śpica, Alicja Zielińska, Wira Ilnycka, Anastazja Procek.

Wszystkim uczestnikom gratulujemy, a Radzie Rodziców dziękujemy za ufundowanie nagród. Nagrody wręczyła pani dyrektor Danuta Zaremba. Dziękujemy również pani Lucynie Czapskiej oraz zespołowi „ Fleciki” za piękny koncert, który umilił ten piękny dzień.

Opiekę merytoryczną konkursu i przygotowanie dzisiejszego dnia sprawowała pani Hanna Mindrycka.

KONKURS RECYTATORSKI