DZIEŃ DZIECKA

Dnia 1 czerwca 2023r. uczniowie naszej szkoły celebrowali Dzień Dziecka. W ciągu dnia na dzieci czekało wiele atrakcji. Nasi wychowankowie obejrzeli interesujące przedstawienie z Harrym Potter’em, w trakcie którego uczniowie wcieleni w role bohaterów filmu prezentowali spektakularne eksperymenty. Wszystko odbywało się pod czujnym okiem pani Magdaleny Wutkowskiej oraz pana Tomasza Warczaka. Ponadto dzięki pięknej pogodzie uczniowie klas starszych w dobrych humorach mogli aktywnie spędzić czas na łonie natury. Natomiast na boisku Orlika przy dźwiękach muzyki panie animatorki z Antoni Baloni prowadziły dla dzieci młodszych zabawy ruchowe z elementami rywalizacji międzyklasowej. Dla miłośników straży pożarnej odbyło się również spotkanie ze strażakami OSP Śliwice, na którym uczniowie zapoznali się z wyposażeniem wozu strażackiego i poznali tajniki nurkowania.

W ciągu dnia uczniowie otrzymali słodki poczęstunek, który został zakupiony ze środków RR. Uczniowie klas starszych przygotowali dla siebie zdrowe II śniadanie.

Pełni wrażeń i w dobrych humorach wszyscy powrócili do swoich domów. To był udany dzień.

DZIEŃ DZIECKA W SZKOLE