KONKURS MATEMATYCZNY

W grudniu 2023 roku chętni uczniowie klas IV – VIII wzięli udział w konkursie „Matematyczny Kalendarz Adwentowy” – tym razem w wersji on-line. Zadania były codziennie rano umieszczane na szkolnej stronie Facebooka. Uczniowie musieli rozwiązywać zadania systematycznie i do 5 stycznia dostarczyć rozwiązania swojemu nauczycielowi od matematyki w formie dowolnej. Zadania nie były łatwe, więc tym większe brawa dla wszystkich za zdobycie bardzo dobrych wyników.

Wszyscy uczniowie zostali nagrodzeni ocenami z matematyki oraz upominkami ufundowanymi przez Radę Rodziców.

Oto lista nagrodzonych uczniów:

klasa 4a: Magda Sroka, Filip Lipkowski
klasa 4b: Agata Czapska
klasa 5b: Zosia Hulisz, Weronika Rzońca, Sebastian Puchalski
klasa 6a: Zuzia Chabowska, Mateusz Konwalski, Łukasz Koziński
klasa 6b: Lena Andrearczyk, Igor Wysocki
Klasa 7b: Damian Rzepka, Jakub Kolasiński, Julia Węsierska, Oliwia Cherek
Klasa 8a: Maja Mechlińska, Jan Wutkowski

Dziękuję nauczycielom matematyki: Katarzynie Śmiałowskiej, Renacie Szynderłata oraz Magdalenie Hulisz za pomoc podczas sprawdzania poprawności dostarczonych prac konkursowych.

Gratuluję uczestnikom i życzę dalszych sukcesów!

Organizator konkursu – Magdalena Mechlińska

KONKURS MATEMATYCZNY - UCZESTNICY