FERIE

Pierwszy, wypełniony po brzegi atrakcjami, dzień ferii już za nami. Tradycyjnie odbył się podwójny turniej e-sportowy (zaininicjowany jeszcze w czasach gimnazjalnych). Rozgrywki w dwóch salach trwały 5 godzin i wzbudziły wiele emocji wśród 36 uczestników. Akcję koordynował wicedyrektor Bartosz Hulisz wspomagany przez panią Kamilę Kraińską.

Pod okiem pana Romana Mechlińskiego w atrakcjach związanych, między innymi, z tworzeniem i sterowaniem robotów brały udział dwie grupy młodszych uczniów. Kolejna grupa udzielała się sportowo w sali gimnastycznej, a prawie stu uczniów w trakcie rozgrywek wzmacniała pysznymi kanapkami ekipa kulinarna pod przewodnictwem pani Joanny Dietrich, Agnieszki Masalon oraz Joanny Januszewskiej.

Salę GOKu na projekcji filmowej zapełnili młodsi uczniowie (pod opieką nauczycieli wczesnoszkolnych), którzy następnie posilili się w restauracji „Pod Sosną”. To był intensywny dzień.

uczniowie grający na dużym ekranie