WARSZTATY TEATRALNE

PRZEZ TRUDY DO GWIAZD. Ta maksyma towarzyszyła 17 uczniom naszej szkoły z klas 6-8, którzy w dniach 24-27 października 2022 zmagali się z trudną sztuką gry aktorskiej podczas Warsztatów Twórczej Profilaktyki. Grupa NARGO dzielnie wkraczała w świat teatru pod czujnym okiem Pana Mirosława Glinieckiego z Teatru STOP z Koszalina. Po żmudnej, intensywnej, wyczerpującej pracy młodzi aktorzy pokazali owoc swojej ciężkiej 4-dniowej pracy. Zaprezentowali sztukę „Sceniczne wprawki” na deskach sceny w Gminnym Ośrodku Kultury w Śliwicach. Przedstawienie mieli okazję zobaczyć przedstawiciele rodzin , zaproszeni koledzy i koleżanki oraz Kółko Teatralne z klas 5. Przy okazji warsztatów młodzi ludzie mogli lepiej poznać samych siebie oraz sprawdzić swoje możliwości gry na scenie. Więcej informacji znajdziecie na stronie internetowej i na Facebooku TEATRU STOP. Warsztaty sfinansowała Gminna Komisja do Spraw Przeciwdziałania Problemom Alkoholowym.

warsztaty teatralne