OBCHODY DNIA NIEPODLEGŁOŚCI

Historia naszej Ojczyzny, pełna dramatycznych wydarzeń, przyniosła także wyczekiwany przez pięć pokoleń dzień odzyskania niepodległości, który świętowany jest corocznie 11 listopada. Narodowe Święto Niepodległości miało w naszej szkole dwie odsłony – występ uczniów nauczania początkowego przybliżających historię naszej Ojczyzny z szczególnym uwzględnieniem czasów zaborów oraz apel dla klas starszych, podczas którego nastąpiło także wręczenie nagród w związku z organizowanym niedawno konkursem plastycznym dotyczącym świętego Huberta. Po apelu uczniowie udali się do sal lekcyjnych, gdzie pod opieką nauczycieli odbyły się pogadanki tematyczne oraz prezentacje materiałów audiowizualnych przygotowanych przez koordynatora apelu dla klas starszych oraz wychowawcy klas 4b – pana Piotra Gradowskiego.

apel na sali gimnastycznej - obchody święta niepodległości w szkole