WYCIECZKA KLAS PIĄTYCH

Mimo niezbyt przyjaznej pogody klasy Va i Vb udały się we wtorek na wycieczkę do Grudziądza. Swoją przygodę uczniowie rozpoczęli od obejrzenia spektaklu: Opowieść Wigilijna w miejskim teatrze. Duchy nocy wigilijnej zrobiły na wszystkich ogromne wrażenie. Być może uczniowie podczas spektaklu odnaleźli w Ebenezerze Scroogu jakąś cząstkę swojej ułomności?

Kolejnym punktem wycieczki uczniów klas V było Muzeum Handlu Wiślanego Flis. Wszyscy z zaciekawieniem oglądali wspaniale zaprezentowane eksponaty.

Na spacer po Grudziądzu zabrała nas Pani Justyna, która oczarowała nas swoją szeroką wiedzą historyczną prezentowaną w bardzo ciekawy sposób. W wyśmienitych humorach zakończyliśmy nasz wyjazd wizytą w restauracji Mcdonalds.

EC

teatr grudziądz - wycieczka klas 5