KOLEJOWA WYPRAWA DO BYDGOSZCZY

Wiosenna wyprawa Klubu Młodego Bohatera do Bydgoszczy. Drugi dzień wiosny, 22 marca, uczniowie KMB spędzili na całodniowej wycieczce w Bydgoszczy. Wyprawie tej, towarzyszyło mnóstwo pozytywnych emocji i atrakcji. Pierwszą z nich była jazda pociągiem oraz innymi środkami komunikacji miejskiej-tramwajem i autobusem. Głównym punktem programu wycieczki był dwugodzinny pobyt grupy w bydgoskim Centrum Zabaw i Trampolin-Park 17. Tam wszystkie dzieci bawiły się doskonale skacząc na trampolinach, pokonując tory przeszkód na dmuchanych zjeżdżalniach i wspinaczkowych ścianach oraz przedzierając się sprytnie, przez laserowe labirynty. Była to dla wszystkich uczestników niezapomniana lekcja wychowania fizycznego. Poza tym, uczniowie mieli też okazję pospacerować po Starym Rynku oraz głównych ulicach Bydgoszczy. Był też czas na dobre jedzonko i inne przyjemności. „Super wyprawa!!! Już nie możemy doczekać się następnej…” – jednomyślnie stwierdziły dzieci, podczas drogi powrotnej.
Opiekun i organizator: Lucyna Janicka

pociąg - wyprawa klubiku do Bydgoszczy