KONKURS MATEMATYCZNA PISANKA

Konkurs „Matematyczna pisanka” rozstrzygnięty!

Podsumowanie konkursu oraz wyłonienie laureatów nie było łatwą sprawą. Wszystkie prace były wyjątkowe. Jury w składzie: pani Anna Rogowska jako reprezentant Rady Rodziców oraz zaprzyjaźniona z naszą szkołą pani architekt Monika Knut-Puchowska, zwracały szczególną uwagę na zgodność z regulaminem, walory artystyczne, pomysłowość oraz samodzielną pracę ucznia. Nad pracą komisji czuwała pani dyrektor Danuta Zaremba oraz organizator konkursu pani Magdalena Mechlińska.

Lista laureatow:

Klasy IV-V:

I miejsce: Zuzanna Chabowska oraz Alan Karpus oboje z klasy Va, II miejsce: Zosia Hulisz – klasa IVb oraz Karol Lipski – klasa Vb, III miejsce: Marcelina Gleńska oraz Igor Wysocki z klasy Vb

Klasy VI-VIII:

I miejsce: Damian Rzepka – klasa VIb, II miejsce: Maja Mechlińska – klasa VIIa, III miejsce: Otylia Paul – klasa VIb oraz Julia Rutzka – klasa VIIIc.

WSZYSTKIM UCZESTNIKOM GRATULUJEMY I ŻYCZYMY WESOLYCH ŚWIĄT

konkurs matematyczna pisanka - rozstrzygnięcie