WARSZTATY PROFILAKTYCZNE

Piątkowe okolice godzin wychowawczych w klasach piątych, siódmych i ósmej upłynęły pod znakiem profilaktyki. Odwiedziła nas ponownie nasza absolwentka, pani dietetyczka Karina Szynderłata. Uświadamiała naszych uczniów na temat dobrego odżywiania się w trakcie ich intensywnego wzrostu, a także zwróciła uwagę na szkodliwe działanie wszelakich używek, włącznie z zagrożeniami płynącymi z uzależnienia od mediów cyfrowych.

Temat w starszych klasach miał swój ciąg dalszy w gościnnych murach śliwickiego GOK’u. Z 1.5 godzinnym programem profilaktyczno-muzycznym wystąpił znany bluesman, człowiek drogi – Arkadiusz Zawiliński. Czas ten minął błyskawicznie, pozostawił w naszych głowach nie tylko wpadające w ucho utwory muzyczne, ale przede wszystkim przesłania płynące ze sceny. Całość podsumował pan wicedyrektor Bartosz Hulisz kładąc nacisk na istotę odkrywania i rozwoju własnych pasji, umiejętności.

Występ Arkadiusza Zawilińskiego z programem profilaktyczno-muzycznym przed uczniami klas siódmych i ósmej w GOK Śliwice