SUKCES SPORTOWY

Doskonale spisała się reprezentacja chłopców naszej szkoły w piłce nożnej rocznika 2010 i młodsi na powiatowym turnieju w ramach Igrzysk Dzieci Szkolnych Zespołów Sportowych, który odbył się 29 września 2022 roku. Na zawodach w których wzięło udział 12 zespołów z całego Powiatu Tucholskiego wywalczyła srebrny medal, ulegając w finale SP. Tuchola nr 2 w rzutach karnych. Rozgrywki w grupie nasi piłkarze przeszli jak burza zwyciężając z SP Cekcyn 5:0 i SP Lubiewo 3:0 i z pierwszego miejsca w grupie awansowali do półfinału. W walce o finał nasi równie pewnie pokonali SP Gostycyn 6:0. Pierwszy raz listę strzelców wpisał się Paweł Landowski później sześciokrotnie Adam Kłopotek (kapitan) oraz tyleż razy Wiktor Zabrocki i raz Remigiusz Rytlewski.

Świetnie zagrała cała reprezentacja, ale na szczególną pochwalę poza wymienionymi zasłużyli super obrońca Czarek Pstrąg i bramkarz Adrian Wysocki. Rolę selekcjonera pełnił Krzysztof Kozłowski a cennymi radami i opieką wspierał Pan Marek Czapski.

turniej piłki nożnej - sukces, grupa uczniów