SUKCESY SPORTOWE – OSIE

Dzisiejsze słoneczne XXXIII Biegi Oskie były okazją do zaprezentowania świetnej formy przez śliwickich lekkoatletów. Wracamy z trzema złotymi medalami Zosi Kraińskiej na dystansie 200m, Weroniki Rzońca na 400m i Adma Kłopotka z rekordowym czasem na 800m – 2:20 (według statystyk Domtel PZLA to najlepszy w tym roku wynik 2010) i brązowym medalem Ani Schiller oraz wywalczonym w rywalizacji z rok starszymi zawodnikami przez Antosia Kraińskiego. Tuż za podium w bardzo silnej obsadzie (za zawodniczkami SKLA Sopot i Nowego uplasowała się Łucja Buda. Za jej plecami finiszowały Magda Gabrych, Olga Czapska i Oliwia Went. Serdeczne gratulacje za udany debiut należą się Weronice Lipskiej, Agacie Czapskiej, Sergiuszowi Szamockiemu Filipowi Grabowiczowi i Sebastianowi Trawińskiemu, oraz Karolowi Lipskiemu który wpadł na metę tuż za Antosiem, na tak trudnym dla sportowców czwartym miejscu. Drużynowo wywalczyliśmy pomimo niewielkiej reprezentacji puchar za trzecie miejsce.

Gratulacje należą się również rodzicom, którzy przyjechali do Osia dopingować naszych sportowców. Jak widać po wynikach było warto.