KONKURS POŻARNICZY

Zapraszam wszystkich uczniów naszej szkoły do udziału w Ogólnopolskim Strażackim Konkursie Plastycznym.

Tematyka konkursu obejmuje udział straży pożarnej w akcjach ratowniczo – gaśniczych, działaniach związanych z przeciwdziałaniem, zwalczaniem i usuwaniem skutków klęsk żywiołowych i ekologicznych oraz ratownictwa specjalistycznego a także: ćwiczeniach, szkoleniach, zawodach, działalności prewencyjnej, wychowawczej, kulturalnej, historycznej.

Przedmiotem konkursu są prace w dziedzinie malarstwa, rysunku, grafiki, tkactwa, rzeźby, metaloplastyki. Format pracy dowolny.

Nie przewiduje się przyjmowania prac przestrzennych.

Prace z wypisaną metryczką (metryczka zostanie wysłana przez e-dziennik) proszę dostarczyć do nauczyciela plastyki – Iwony Rak do 25 listopada 2022 roku.