WARTO MIEĆ PASJĘ

Warto nagłaśniać sukcesy naszych uczniów nie tylko w dziedzinie wiedzy z przedmiotów szkolnych, ale także, a może przede wszystkim, związane z realizacją swojej pasji. Przykładem jest Fabian Różek, uczeń klasy IIIa, który w bieżącym roku szkolnym rozpoczął swoją przygodę z szachami. Już po miesiącu uczęszczania na szkolne zajęcia szachowe zaczął brać udział w licznych pozaszkolnych turniejach. Ta wspaniała gra strategiczna bardzo go fascynuje. Fabian był na konkursach m.in. w Warlubiu, Więcborku, Drzycimiu, Starogardzie Gdańskim, Świeciu, Chełmnie, Barcinie. Zdobył wiele wyróżnień, dyplomów i medali w swojej kategorii wiekowej. Zajął już kilka razy miejsca na podium. Wszyscy podziwiamy jego zapał i życzymy dalszych sukcesów!

zdolny szachista